Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
Halk Hareketi, İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etti
Güncellenme Tarihi: 20-10-2010

Görüntüleme: 1374

Yazı Boyutu:  

  


Resim Galerisi
Mustafçova Belediye Başkan adayı Gazeteci Cemil Kabza’nın liderliğindeki Halk Hareketi 20 Ekim 2010 tarihinde İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etti. Başkan Ahmet Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Halk Hareketi temsilcileri dernek lokalinde bir süre görüştü.

Dernek başkanı Ahmet Kara, öncelikle bir dernek üyesinin Belediye Başkanlığına aday olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Kara şöyle konuştu; “Mustafçova Belediyesindeki bütün adayların derneğimizin üyesi olması bizler için ayrı bir onurdur. Takip edebildiğim kadarıyla seviyeli bir yarış oluyor. Sonuna kadar böyle olmasını diliyorum. İskeçe Türk Birliği Yönetimi olarak en rahat olduğumuz bölge Mustafçova bölgesidir. Sizlere ve bütün diğer aday arkadaşlara başarılar diliyorum.”

Daha sonra, liste kurulma çalışmaları ve bugüne kadarki faaliyetler hakkında bilgi veren Halk Hereketi lideri Cemil Kabza şunları söyledi; “Bügün azınlığımızın kimlik mücadelesine ışık tutan merkezinde bulunuyoruz. Öncelikle bizleri kabul ettiği için Başkana teşekkür ediyoruz. Halk Hareketi millete hizmet etmek amacıyla yola çıkan ve gücünü sadece halktan alan partiler üstü bir harekettir. Azınlığımız için ve özellikle İskeçemiz için ayrı bir öneme sahip Mustafçova Belediyesinde hizmet etmeyi amaçlıyor.”