Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
Edirne Emekli Öğretmenler Derneği’nden İskeçe Türk Birliği’ne Ziyaret
Güncellenme Tarihi: 03-11-2010

Görüntüleme: 1583

Yazı Boyutu:  

  


Resim Galerisi
Edirne Emekli Öğretmenler Derneği Başkanı Cemil Barbaros, Başkan Yardımcısı Önder Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nazmiye Özdemir, Celâl Ogan, Sevim Ogan, Hasan Özen, Muharrem Karadede, Saadettin Sönmez, Ümran Tarlacı ve Şerafettin Tarlacı 27 Ekim 2010 Çarşamba günü İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret ettiler.

Edirne’den gelen heyet, İskeçe Türk Birliği Asbaşkanı İsmet Tüccar, Genel Sekreter Sevtap Hint, eski başkanlardan Özer Ahmetoğlu, emekli öğretmenlerden Mustafa (Çakır) Hasanoğlu, İskeçe Belediyesi’nde Eşitlik Listesi Üyesi Adem Muslu ve diğer üyeler tarafından karşılandı.

Güzel ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret esnasında İskeçe Türk Birliği yöneticileri, derneğe gelen konuklara birliğin faaliyetleri hakkında bilgi verdiler ve kendilerini bu tarihi kurumda ağırlamaktan dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Daha sonra tet tek söz alan öğretmenler ise, Batı Trakya Türkleri’nin güzide kurumlarından biri olan İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etmiş olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını dile getirdiler.