Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
Aydın Özcan İskeçe Türk Birliği'ni ziyaret etti
Güncellenme Tarihi: 08-05-2018

Görüntüleme: 375

Yazı Boyutu:  

  


Resim Galerisi

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi eski başkanı ve Türkiye'de yapılacak seçimlerde milletvekili aday adayı olan Aydın Özcan İskeçe Türk Birliği'ni ziyaret etti. geçtiğimiz günlerde İzmir Baro Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili seçimlerinde CHP'den İzmir milletvekili aday adayı olan eski dernek başkanı Aydın Özcan, Batı Trakya'ya gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında İskeçe Türk Birliği'ni de ziyaret etti. Aydın Özcan'ı dernek ziyaretinde İTB Başkanı Ozan Ahmetoğlu ve diğer yöneticileri karşıladı. Milletvekili aday adayı Aydın Özcan'ın aiyaretinde İskeçe Sirizi Partisi Milletvekili Hüseyin Zeybek de hazır bulundu.

İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu yaptığı kısa konuşmada Aydın Özcan'a başarılar dileyerek, Batı Trakya Türk Azınlığı davasını bilen insanların siyasi partilerde görev yapmasının önemli olduğunu söyledi. Ahmetoğlu, Aydın Özcan'a ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve ziyaretin anısında İskeçe Pazaryesi Camii'nin ve saat kulesinin tablosunu hediye etti.

İskeçe Milletvekili Hüseyin Zeybek de, Aydın Özcan'a başarılar dileyerek Batı Trakyalıların siyasette görev almasını desteklediklerini ifade etti.