Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
Selahattin Meriç, İskeçe Türk Birliği'ni ziyaret etti
Güncellenme Tarihi: 15-05-2018

Görüntüleme: 497

Yazı Boyutu:  

  


Resim Galerisi

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Gaziosmanpaşa Şubesi eski başkanı ve Türkiye'de yapılacak seçimlerde milletvekili aday adayı olan avukat Selahattin Meriç İskeçe Türk Birliği'ni ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'dan CHP'den milletvekili aday adayı olan Selahattin Meriç ve çalışma arkadaşları 12 Mayıs Cumartesi günü İskeçe Milletvekili Hüseyin Zeybek'le birlikte İskeçe Türk Birliği'ni ziyaret etti. Meriç, ziyaretinde İTB Başkanı Ozan Ahmetoğlu ve diğer dernek yöneticileri tarafından karşıladı. Ziyarette, Bulustra (Avdira) Belediye Başkan Yardımcısı Nurdan Eminoğlu da hazır bulundu.

İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, derneğin çalışmaları ve 35 yıllık hukuk mücadelesi hakkında kısaca bilgi vererek Selahattin Meriç'e başarılar diledi ve kendilerini her zaman İTB'ne beklediklerini söyledi. Ahmetoğlu ziyaret anısına Selahattin Meriç'e İskeçe Pazaryeri Camii'nin bir tablosunu hediye etti.

İskeçe Milletvekili Hüseyin Zeybek de, Selahattin Meriç'e ‘hayırlı olsun' dileklerini ifade ederek Batı Trakyalıların tüm siyasi partilerde siyaset yapmalarının önemini vurguladı.