Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
İskeçe Türk Birliği'nin internetteki sesi ‘RADYO KULÜP' yayında
Güncellenme Tarihi: 31-10-2018

Görüntüleme: 727

Yazı Boyutu:  

  


Resim Galerisi

İskeçe Türk Birliği, internetten radyo yayınına başladı. İnternetten yayın yapacak olan radyoya, İskeçe Türk Birliği'ne halk arasında verilen "KULÜP" isminden hareketle ‘Radyo KULÜP' adı verildi.

"İskeçe Türk Birliği'nin İnternet'teki Sesi" sloganıyla yayın yapacak olan ‘Radyo Kulüp' yayını 24 saat boyunca internet ortamında kesintisiz olarak devam edecek. ‘Radyo Kulüp' yayınlarında zamanla; İskeçe Türk Birliği'nin çalışmaları ve faaliyetleri aktarılacak, İTB'ndeki halk oyunları, müzik, resim, spor ve diğer kültürel faaliyetler hakkında bilgi verilecek. Ayrıca önümüzdeki dönemlerde bölgemizdeki yerel sanatçılara ve müziğe gönül vermiş kişilere yer verilecek ve bu kişilerin yaşam öykülerinin anlatıldığı programlar yayınlanacak. İskeçe Türk Birliği'nin radyosu ‘Radyo Kulüp'ün web sayfasında yayın dinlenirken aynı zamanda İskeçe Türk Birliği'nin eski fotoğrafları da görülebilir. Ayrıca isteyen dinleyiciler de Radyo Kulüp'e yazılı mesaj gönderebilir. Radyo Kulüp web sayfasının önümüzdeki dönemde ise daha interaktif bir yapıya kavuşturulması hedefleniyor.

‘Radyo Kulüp' internet radyosuna İskeçe Türk Birliği'nin internet sayfası www.iskeceturkbirligi.org/radyokulup adresinden ulaşılabilir ve radyonun yayını buradan dinlenebilir.