Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
Kadınlar, Doğru Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Söyleşisinde Buluştu
Güncellenme Tarihi: 18-01-2019

Görüntüleme: 597

Yazı Boyutu:  

  


Resim Galerisi

İskeçe Türk Birliği Kadınlar Kolu ile Dinkler Hanımeli Derneği, 11 Ocak Cuma günü Dinkler köyünde kadınlarla bir araya geldi.

Dinkler Hanımeli Derneği'nde "Doğru Beslenme ve Sağlıklı Yaşam." adlı söyleşi gerçekleştirdi.

Söyleşiye konuşmacı olarak Beslenme Uzmanı -Diyetisyen Binnur Alioğlu katıldı.

Dinkler Hanımeli Derneği Başkanı Aylin Ahmetoğlu bir konuşma yaptı. Etkinliğe katılanlara teşekkür ederek derneklerinde ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

İTB Kadınlar Kolu Başkanı Sevil Şerifoğlu da yaptığı konuşmada köylerde bu tür etkinliklerin önemli olduğunu dile getirerek kendilerini köylerinde ve derneklerinde ağırlayan Dinkler köyü kadınlarına teşekkür etti.

TC Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu'nun eşi Aslı Ömeroğlu da yaptığı konuşmada davet için tesekkür ederek köy kadınları ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sohbet ortamında geçen konuşmada da Binnur Alioğlu Doğru Beslenme ve Sağlıklı Yaşam konularında Kadınlara bilgi verdi. Kadınların konu ile ilgili sorunlarını yanıtladı.

Etkinliğe TC Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu'nun eşi Aslı Ömeroğlu, İTB Kadınlar Kolu yönetimi, Dinkler Hanımeli Derneği yönetimi başta olmak üzere çok sayıda kadın katıldı.