Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
DEB Partisi yönetiminden İskeçe Türk Birliği ziyareti
Güncellenme Tarihi: 24-01-2019

Görüntüleme: 555

Yazı Boyutu:  

  


Resim Galerisi

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi yönetimi İskeçe Türk Birliği'ni ziyaret etti. DEB Partisi'nin yeni genel başkanı Çiğdem Asafoğlu ve parti yönetim kurulu üyeleri, 23 Ocak Çarşamba günü İskeçe Türk Birliği'ne nezaket ziyaretinde bulundu. DEB Partisi yönetimi İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu ve dernek yöneticileri tarafından karşılandı.

İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, partinin yeni başkanı ve yönetimini tebrik ederek, yapılan nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti ve DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu'na teşekkür etti.

DEB Partisi'nin Batı Trakya Trakya Türk Azınlığı'nın sesi olduğunu kaydeden İTB Başkanı Ahmetoğlu, parti yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu da kendilerine gösterilen misafirperverliğe teşekkür ederek, İskeçe Türk Birliği'nin Batı Trakya Türk Azınlığı için ne kadar önemli bir kurum olduğunun bilincinde olduklarını söyledi. Asafoğlu, parti olarak İskeçe Türk Birliği'ni yıllarca verdiği hukuk mücadelesinde desteklediklerini ve bundan sonra da desteklemeye devam edeceklerini vurguladı.

Ziyaret, karşılıklı hediye takdimiyle tamamlandı.