Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
Gençlik Kolu'ndan Ankara Gezisi
Güncellenme Tarihi: 01-04-2010

Görüntüleme: 1375

Yazı Boyutu:  

  


Resim Galerisi
İskeçe Türk Birliği çatısı altında faaliyetlerini sürdüren İ.T.B. GENÇLİK KOLU, İskeçe Müftülüğü'ne bağlı din görevlisi Bülent HACI SALİH'in organize ettiği Ankara gezisine onbeş üyesi ile katıldı.

Ankara gezisi Anıtkabir ziyareti ile başladı ve gençler rehber eşliğinde Anıtkabir müzesini gezdi. Daha sonra Ankara Kulesi'ni gezen ekip, İ.T.B. Gençlik Kolu Başkanı Ali SALİHOĞLU ve Asbaşkanı Handan KARA TRT AVAZ ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Nurhayat GÜNAL'ın yaptığı BİZİM SESİMİZ programına katıldı.

Ekip ayrıca Ata Kule'yi, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ve Estergon Kalesi'ni gezdi. Bunun dışında MHP grup toplantısına katılan ekip, akabinde CHP Genel Başkan Yardımcısı ve emekli Büyükelçimiz sayın Onur ÖYMEN ile görüştü. Daha sonra İ.T.B. Gençlik Kolu heyeti AKP Genel Merkezini ziyaret etti ve Gençlik Kolları Genel Başkanı sayın Fatih Şahin tarafından karşılandı. Ayrıca, Türk-Yunan Dostluk Derneği Başkanı sayın K.Esra AYGÜN eşliğinde Çankaya Kaymakamı sayın Mustafa HULUSİ ARAT'ı ziyaret ederek kendisine kabulden dolayı teşekkür ettiler.