Ana Sayfa » Sportif Etkinlikler
İskeçe Türk Birliği Yönetimi’nden Şampiyon Futbolculara Yemek
Güncellenme Tarihi: 02-12-2011

Görüntüleme: 5781

Yazı Boyutu:  

Resim Galerisi
Avrupa Batı Trakya Türk Federasyonu (ABTTF)’nun, 4 Haziran 2011 tarihinde Hannover ve Çevresi Batı Trakya Türkleri Aile Birliği'nin ev sahipliğinde gerçekleşen 17. Dr. Sadık Ahmet Futbol Turnuvası'nda şampiyon olan İskeçe Türk Birliği Futbol A Takımı’na, İskeçe Türk Birliği Yöneticileri 30 Kasım 2011 Çarşamba akşamı birlik lokalinde yemek verdi.

Yemeğe , İskeçe Türk Birliği Yöneticileri, futbolcular, Antrenör Mustafa Topal ve Spor Koordinatörü Hüseyin Mehmet Usta katıldı. İskeçe Türk Birliği Başkanı Ahmet Kara ekibe hitaben yaptığı konuşmada, ilk olarak göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı kendilerini tebrik etti. Bu tür başarıların artarak devam etmesini arzuladığını belirten başkan, futbol takımının var olan durumdan daha aktif hale getirme adına ellerinden gelen bütün gayreti göstereceklerini söyledi. Son olarak yemeğe katılan herkese teşekkür eden başkan, bir araya gelme adına benzer etkinliklerin yapılması taraftarı olduğunu belirtti.

Ayrıca, İskeçe Türk Birliği Yönetim Kurulu, İskeçe İli Futbol takımlarından Ilıca Spor’a tam takım forma hediye etti. Formaları Ilıca Spor adına Başkan Ertan İmam Efendi aldı.