Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
İSKEÇE TÜRK BİRLİĞİ BALKAN GENÇLİK OKULU 2021 PROGRAMI TAMAMLANDI
Güncellenme Tarihi: 09-11-2021

Görüntüleme: 1052

Yazı Boyutu:  

Resim Galerisi

İskeçe Türk Birliği Balkan Gençlik Okulu'na katılan öğrencilere katılım belgelerinin verildiği etkinlik İTB'de gerçekleşti.

Türkiye'deki Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı'nın (YTB) desteğiyle yedi ay boyunca internet üzerinden yapılan sunumlarla gerçekleştirilen İskeçe Türk Birliği (İTB) Balkan Gençlik Okulu'nun (BGO) kapanışı ve katılım belgelerinin verildiği etkinlik 6 Kasım Cuma günü gerçekleşti.

İskeçe Türk Birliği'nde Kovid -19 şartlarına uygun olarak düzenlenen törende, İTB Başkanı Ozan Ahmetoğlu, BGO 2021 Proje Sorumlusu ve İTB Eğitim Koordinatörü Cemali Tahir, İTB Eğitim Danışmanı Önder Şabanoğlu ve İTB Balkan Gençlik Okulu'na katılan öğrenciler yer aldı.

Yedi ay boyunca Kovid -19 salgını nedeniyle internet üzerinden hayata geçirilen İTB Balkan Gençlik Okulu'nda devam eden "Kişisel Gelişim ve Toplumsal Farkındalık" derslerine kendi alanlarında uzman olan öğretim üyeleri katıldı. Yedi ay süren eğitimlerin ardından projeyi başarıyla tamamlayan 52 öğrenciye katılım sertifikası verildi.