Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu üyeleri piknikte buluştu
Güncellenme Tarihi: 10-10-2022

Görüntüleme: 918

Yazı Boyutu:  

Resim Galerisi

İskeçe Türk Birliği (İTB) Gençlik Kolu üyeleri Pazar gününü piknik yaparak değerlendirdi.

Pazar sabahı İskeçe'nin Okçular köyü yakınında Karasu nehri kıyısındaki piknik alanında buluşan İTB Gençlik Kolu üyeleri unutulamayacak bir gün yaşadı. Gençler, Batı Trakya sınırının son noktasında akan nehrin (Karasu) yanında mangal yaparak keyifli bir gün geçirdiler. Annelerinin ve kendilerinin de hazırladığı yiyeceklerle Karasu'ya gelen İskeçe Türk Birliği Genlik Kolu üyeleri doğada gezinti yaptı, müzik dinledi, voleybol maçı oynadı, ip atladı, sohbet etti ve doğanın içinde muhteşem bir gün yaşadı.

Gençlik Kolu'nun pikniğine İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu da misafir olarak gençlerle voleybol maçında yer aldı. İTB Gençlik Kolu üyelerinden oluşan "Mavi Ay" ile "Filenin Efeleri - Sultanları" takımları arasında son derece heyecanlı geçen karşılaşmada gülen taraf "Mavi Ay" ekibi oldu.

Başkan Ozan Ahmetoğlu ile gençler nehrin kenarında oturarak sohbet ederek bir sonraki etkinlikler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Etkinlik akşam saatlerinde tamamlanarak gençler zihinleri dinlenmiş ve mutlu bir şekilde piknikten ayrıldılar.