Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
İskeçe Türk Birliği Müzik Kursu ve Yumurcaklar Kulübü'nden muhteşem etkinlik
Güncellenme Tarihi: 08-11-2022

Görüntüleme: 983

Yazı Boyutu:  

Resim Galerisi

İskeçe Türk Birliği (İTB) Müzik Kursu öğrencileri ile İskeçe Türk Birliği Yumurcaklar Kulübü'nün katılımıyla yapılan etkinlik 7 Kasım 2022 Pazartesi günü büyük bir katılımla yapıldı.

İskeçe Türk Birliği (İTB) Asbaşkanı Sevil Şerifoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı etkinliğin ilk gösterisi Yumurcaklar Kulübü tarafından gerçekleştirildi. Yumurcakların gösterisi büyük bir beğeni ile izlendi. Akabinde, İskeçe Türk Birliği Müzik Kursu Çocuk Korosu konserine İskeçe Türk Birliği 90. yıl marşıyla başladı. Canlı performans gitar grubu, bağlama grubu ve koronun seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla devam etti.

İTB lokalinde gerçekleştirilen etkinliğe katılanlar İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu ve dernek yöneticileri tarafından karşılandı. Etkinliğe katılanlar arasında Türkiye'nin Gümülcine Başkonsolosluğu Muavin Konsolosu Subutay Koç, İskeçe Müftüsü Mustafa Trampa, İskeçe Milletvekili Hüseyin Zeybek, Batı Trakya Türk Kadın Platformu Sözcüsü Zeynur Bargan, DEB Partisi Başkan Yardımcısı Mustafa Şargo ve diğer davetliler ve soydaşlar yer aldı.